technologie projektu

 • Prague apartment
 •  

  Provoz projektu Publikační systém WEB2 je realizován soustavou několika zařízení, specializovaných serverů, které nezávisle na sobě zajišťují jednotlivé fukce tohoto informačního systému.

  Konektivita pro servery a podpůrná zařízení projektu Publikační systém WEB2 je zajištěna připojením do sítí Casablanca, TransgasNet a UPC.

  Webcamera - servery <B>Publikační systém WEB2</B>
  Tuto web kameru provozuje společnost Casablanca Int..

  Hlavní www server projektu Publikační systém WEB2 je umístěn v housing centru Casablanca Int. v serverové místnosti, do které se právě díváte.

  Operačním systémem u všech využívaných zařízení, na kterých projekt Publikační systém WEB2 a podpůrné aplikace běží, je OS Linux s využitím aplikací MySQL, PHP, Apache, Postfix a řadou dalších (zkrátka, bez majkrosoftu a bez namáčení :o) ).

  Pro jasnější představu o možnostech celého technického řešení si zkuste tuto stránku prohlédnout v některém z paralelních výstupů:

  Hlavní výkonnou aplikací celého projektu je redakční systém Web2.CZ, doplněný výkonnými moduly informačního systému Web2.cz. To celé vytváří pohodný přístup jednotlivým autorům, kteří zde mohou pracovat nejen samostatně, ale i v rámci jednotlivých nezávislých redakcí. Toto řešení zároveň umožňuje publikovat materiály z jednotlivých redakcí nejen v rámci našeho "hlavního" projektu Publikační systém WEB2, ale zároveň můžeme zajišťovat automatizované výstupy pro naše vlastní i partnerské projekty.

  Autor textu nebo zdroj obsahu této stránky: Administrátoři Web2.cz
  Tuto stránku vytváří a aktualizuje: Internet office
  Aktualizace: 11.11. 2005
  hledat na Web2.cz
  hledat v Google

  [textová verze]
  [grafická verze]

  Internet office
  2002 © 2018

   
  [ pravidla a informace ]